skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

Fabrika:
YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
3708 SK. NO:20/F,
YENİMAHALLE / ANKARA

Ofis:
İVEDİK CADDESİ,
(KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
YENİMAHALLE / ANKARA

Yetkili: Kenan Özdemir
0506 544 38 47

Yetkili: Hakan Özdemir
0532 744 20 12

Müşteri İletişim :
0 (312) 346 36 23

E-Posta
info@lalemermer.com

0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
Ankara Kaliteli Mezar Yapımı

Ankara Kaliteli Mezar Yapımı

Ankara da kaliteli mezar yapımı öncüsü olan Lale Granit Mermer firması, satışını yaptığı her ürün ile müşteri memnuniyetini garanti eder. Bugüne kadar hizmetini verdiğimiz mezar sektöründe şu an hem arama motorlarında hem de müşterilerimizin aklında birinci sırada yer alıyoruz. Ankara da kaliteli mezar yapımı konusunda bir çok doğal taş ile sizlere seçeneklerimizi ve modellerimizi sunabilmek adına web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. 50 yıldır süre gelen tecrübe ile babadan oğula geçen bu hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yenimahalle Yuvaköy’de imalatını yaptığımız mezarları dilerseniz yerinde de görebilirsiniz.

Ankara Mezar Modelleri

Ankara Mezar Modellerinde bir çok çeşidini bulundurmakta olduğumuz; granit, mermer ve daha bir çok doğal taşın kesimi ve görüntüsü sitemizde mevcuttur. Ankara Mezar Modelleri açısından sizlere hangi taşlar da hizmet veriyoruz açıklayalım.

Tek Katlı Mezar Modelleri:

Tek katlı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Tek katlı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gri Renk Orijinal Granit Mezar

Çift Katlı Mezar Modelleri:

Çift katlı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Çift katlı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

amasya karma mezar modelleri

Üç Katlı Mezar Modelleri:

Üç katlı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Üç katlı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

adıyaman karma mezar modelleri

Beyaz Mermer Mezar Modelleri:

Beyaz Mermer Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Beyaz Mermer mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

ortaköy beyaz mermer mezar

Traverten Mezar Modelleri:

Traverten Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Traverten mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çankırı traverten mermer mezar

Blok Mezar Modelleri:

Blok Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Blok mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

blok kalın mezar modelleri

Tek Parça Blok Mezar Modelleri:

Tek Parça Blok Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Tek parça blok mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ankara Tek Parça Blok Mezar Model Örnekleri

Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri:

Değişik Özel Tasarım Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Değişik Özel Tasarım mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Özel Tasarım Mezarlar

Kapalı Mezar Modelleri:

Kapalı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Kapalı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

kaliteli kapalı mezar örnekleri 03

Orjinal Mezar Modelleri:

Orjinal Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Orjinal mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gölbaşı Granit Mezar Modelleri

Yerli Granit Mezar Modelleri:

Yerli Granit Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Yerli Granit mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

kaliteli yerli granit mezar örnekleri 01

Ankara Mezar Fiyatları

Ankara’da pek çok firma mezar yapım ve bakım hizmeti vermek durumundadır. Ankara Mezar Fiyatlarında bizimle beraber sayabileceğimiz çok az sayıda firma hem kaliteli mezar üretimi hem de bu mezarları uygun fiyata satmaktadır. Bununla beraber doğal taş çeşidi fazla olan Lale Mermer sektöründe zirvede kalmaya devam ediyor. Sizlerde mezar fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz lütfen bizimle veya linkte bıraktığımız firmayla iletişime geçiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top