skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Ankara Kaliteli Mezar Yapımı

  Ankara Kaliteli Mezar Yapımı

  Ankara da kaliteli mezar yapımı öncüsü olan Lale Granit Mermer firması, satışını yaptığı her ürün ile müşteri memnuniyetini garanti eder. Bugüne kadar hizmetini verdiğimiz mezar sektöründe şu an hem arama motorlarında hem de müşterilerimizin aklında birinci sırada yer alıyoruz. Ankara da kaliteli mezar yapımı konusunda bir çok doğal taş ile sizlere seçeneklerimizi ve modellerimizi sunabilmek adına web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. 50 yıldır süre gelen tecrübe ile babadan oğula geçen bu hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yenimahalle Yuvaköy’de imalatını yaptığımız mezarları dilerseniz yerinde de görebilirsiniz.

  Ankara Mezar Modelleri

  Ankara Mezar Modellerinde bir çok çeşidini bulundurmakta olduğumuz; granit, mermer ve daha bir çok doğal taşın kesimi ve görüntüsü sitemizde mevcuttur. Ankara Mezar Modelleri açısından sizlere hangi taşlar da hizmet veriyoruz açıklayalım.

  Tek Katlı Mezar Modelleri:

  Tek katlı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Tek katlı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Gri Renk Orijinal Granit Mezar

  Çift Katlı Mezar Modelleri:

  Çift katlı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Çift katlı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  amasya karma mezar modelleri

  Üç Katlı Mezar Modelleri:

  Üç katlı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Üç katlı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  adıyaman karma mezar modelleri

  Beyaz Mermer Mezar Modelleri:

  Beyaz Mermer Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Beyaz Mermer mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  ortaköy beyaz mermer mezar

  Traverten Mezar Modelleri:

  Traverten Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Traverten mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Çankırı traverten mermer mezar

  Blok Mezar Modelleri:

  Blok Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Blok mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  blok kalın mezar modelleri

  Tek Parça Blok Mezar Modelleri:

  Tek Parça Blok Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Tek parça blok mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Ankara Tek Parça Blok Mezar Model Örnekleri

  Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri:

  Değişik Özel Tasarım Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Değişik Özel Tasarım mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Özel Tasarım Mezarlar

  Kapalı Mezar Modelleri:

  Kapalı Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Kapalı mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  kaliteli kapalı mezar örnekleri 03

  Orjinal Mezar Modelleri:

  Orjinal Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Orjinal mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Gölbaşı Granit Mezar Modelleri

  Yerli Granit Mezar Modelleri:

  Yerli Granit Mezar modelleri için bizlerden istediğiniz şekilde bir proje yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olan modellerimizi de tercih etmeniz mümkün. Yerli Granit mezar modellerini incelemek ve daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  kaliteli yerli granit mezar örnekleri 01

  Ankara Mezar Fiyatları

  Ankara’da pek çok firma mezar yapım ve bakım hizmeti vermek durumundadır. Ankara Mezar Fiyatlarında bizimle beraber sayabileceğimiz çok az sayıda firma hem kaliteli mezar üretimi hem de bu mezarları uygun fiyata satmaktadır. Bununla beraber doğal taş çeşidi fazla olan Lale Mermer sektöründe zirvede kalmaya devam ediyor. Sizlerde mezar fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz lütfen bizimle veya linkte bıraktığımız firmayla iletişime geçiniz.

  Ankara Mezar Bakımı

  Sevdiklerimizin mezarları yıl içerisinde olumsuzluk iklim şartları ile birlikte sararıp kararır. Firma olarak sizler için eskimeye yüz tutmuş mezarları yenileyerek ilk günkü hali ile sizlerle buluşturuyoruz. Öncelikle defi olan alana ziyaret edip yapacaklarımızı sırayla planlıyoruz. Sararmış mezar taşını beyazlatıp, baş taşında ki yazıyı yeniliyoruz. Bu aşama da yüzeydeki renk ile aynı olacak şekilde oluşturuyoruz. Mezar taşında ki beyazlatma işinden sonra peyzaj mimarlarımız ile birlikte toprağın yapısını inceliyoruz. Yabancı otlar ve kuruyan yaprakları temizliyoruz. Bu sayede yeni ektiğimiz çiçekleri zararlı otlardan korumuş oluyoruz. Toprağın yapısına göre belirlediğimiz çiçeklerin ardından gübreleme yapıyoruz. Belli aralıklar suladığımız personellerimiz ile canlı bir görüntü elde ediyoruz.

  Mezar bakımı oldukça önemli bir süreçtir. Çünkü iyi yapılmadığı takdirde tekrarlanır ve paranız boşa gider. Bu sebeple güvenilir ve kurumsal bir firma olmalarına dikkat ediniz. Uzman ekiplerimizce gerçekleştirdiğimiz bu süreçte aşınmaya uğrayan birçok mezarları başarılı bir şekilde meydana getirdik. Mağdur müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık. Sizlerde sevdiklerinizin mezarlarını çiçeklendirmek ve bakım yaptırmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

  Our Score
  Back To Top