skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

Fabrika:
YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
3708 SK. NO:20/F,
YENİMAHALLE / ANKARA

Ofis:
İVEDİK CADDESİ,
(KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
YENİMAHALLE / ANKARA

Yetkili: Kenan Özdemir
0506 544 38 47

Yetkili: Hakan Özdemir
0532 744 20 12

Müşteri İletişim :
0 (312) 346 36 23

E-Posta
info@lalemermer.com

0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
Mezar Modelleri

Mezar Modelleri

Mezar modelleri inşa ederek firmamız sizlere en iyi hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Lale mermer olarak işimizi titizlikle yapıyoruz. Bu sebeple alanında profesyonel kişiler ile çalışıp sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiriyoruz. Mezar modellerini inşa ederken malzemeleri birinci sınıf tercih edip uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Mezar montajı yaparken dikkatli bir şekilde sırayla yerine getiriyoruz. Bunun yanı sıra bakım onarım yaparak mezarların ilk günkü güzelliğiyle buluşturuyoruz. Sizler de tasarımlarımızı görmek isterseniz sitemizi ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Firmamız birçok çeşit mezar modelleri inşa edip farklı seçenekler sunuyoruz. Bu bakımdan en dayanıklı olmasına dikkat ederek işimizi yapıyoruz. Mezar taşları arasında en dayanıklısı granit mermerlerdir. Elmaslardan sonra en sert doğal taşlardır. Sert bir kayaç olan volkanik kökenli bir taştır. Olumsuz iklim koşullarına rüzgar ve kar dolu gibi hava olaylarına dayanıklılık gösterir. Su emmeyerek toprak taşa baskı yapamaz. Böylelikle de çatlama ve yana yatma gibi durumları yaşamazsınız.  Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği için bu sayede yüzeyinde paslanma görülmez. Granit mermerlerin yüzeyi benekli ve gözeneklidir. Bu yüzden çizilme görülmez. Bu mermerlerin birçok renk seçeneği olup sizlere tercih imkanı sunuyoruz. Siyah kırmızı ve kahverengi renk seçeneklerimiz vardır. Oldukça parlak görüntüye sahip olduğu için görsel çekicilik oluştururuz. Böylelikle her yerden dikkat çeker. Granit mezarlar esnek yapıdadır. Bu yüzden kırılmaz ve çatlamaz. Uzun süre kullanım sağlayarak herhangi bir bakıma ihtiyaç duymazsınız.

Mermerler ülkemizde çokça bulunan taşlardan biridir. Birçok renk çeşidi olduğu için dilediğinizi modellerimize uygulayıp tasarlarız. Kolay şekil alıp çok bulunduğu için uygun maliyetlidir. Bu sebeple birçok müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Uşak beyazı, Muğla ve Afyon beyazı gibi türleri olup dayanıklı modeller inşa ederiz.

Traverten mezar modelleri mermerlere göre daha dayanıklıdır. Güneşe karşı mukavemet gösterdiği için sıcak iklim koşullarının olduğu şehirler tercih eder. Fiyat seçenekleri granit mezarlar kadar pahalı değildir. Beji krem ve sarımsı renkleri mevcuttur.

Mezar Yapımı

Uzman arkadaşlarımız ile birlikte defi alanına gider ve kazı işlemleri yaparız. Sert bir alan bulduktan sonra taşlar ile birlikte beton atarız. Daha sonra modelleri inşa etmeye başlarız.

Back To Top