skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Mezar Modelleri 2023

  Mezar Modelleri 2023

  Mezar modelleri inşa ederek firmamız sizlere en iyi hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Lale mermer olarak işimizi titizlikle yapıyoruz. Bu sebeple alanında profesyonel kişiler ile çalışıp sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiriyoruz. Mezar modellerini inşa ederken malzemeleri birinci sınıf tercih edip uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Mezar montajı yaparken dikkatli bir şekilde sırayla yerine getiriyoruz. Bunun yanı sıra bakım onarım yaparak mezarların ilk günkü güzelliğiyle buluşturuyoruz. Sizler de tasarımlarımızı görmek isterseniz sitemizi ziyaret etmek yeterli olacaktır.Mezar modelleri 

  Firmamız birçok çeşit mezar modelleri inşa edip farklı seçenekler sunuyoruz. Bu bakımdan en dayanıklı olmasına dikkat ederek işimizi yapıyoruz. Mezar taşları arasında en dayanıklısı granit mermerlerdir. Elmaslardan sonra en sert doğal taşlardır.

  Sert bir kayaç olan volkanik kökenli bir taştır. Olumsuz iklim koşullarına rüzgar ve kar dolu gibi hava olaylarına dayanıklılık gösterir. Su emmeyerek toprak taşa baskı yapamaz. Böylelikle de çatlama ve yana yatma gibi durumları yaşamazsınız.  Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği için bu sayede yüzeyinde paslanma görülmez. Granit mermerlerin yüzeyi benekli ve gözeneklidir. Bu yüzden çizilme görülmez. Bu mermerlerin birçok renk seçeneği olup sizlere tercih imkanı sunuyoruz.

  Siyah kırmızı ve kahverengi renk seçeneklerimiz vardır. Oldukça parlak görüntüye sahip olduğu için görsel çekicilik oluştururuz. Böylelikle her yerden dikkat çeker. Granit mezarlar esnek yapıdadır. Bu yüzden kırılmaz ve çatlamaz. Uzun süre kullanım sağlayarak herhangi bir bakıma ihtiyaç duymazsınız.

  mezar yapımı

  Mermerler ülkemizde çokça bulunan taşlardan biridir. Birçok renk çeşidi olduğu için dilediğinizi modellerimize uygulayıp tasarlarız. Kolay şekil alıp çok bulunduğu için uygun maliyetlidir. Bu sebeple birçok müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Uşak beyazı, Muğla ve Afyon beyazı gibi türleri olup dayanıklı modeller inşa ederiz.

  Traverten mezar modelleri mermerlere göre daha dayanıklıdır. Güneşe karşı mukavemet gösterdiği için sıcak iklim koşullarının olduğu şehirler tercih eder. Fiyat seçenekleri granit mezarlar kadar pahalı değildir. Beji krem ve sarımsı renkleri mevcuttur.

  Mezar Yapımı

  Mezar yapımı konusu bireylerin sıkça araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Sevdiklerimizi kaybetmenin getirdiği bir durum olarak karşımıza çıkan mezar yapımı, farklı detayları bünyesinde barındırmaktadır.

  Mezar yapımı bireylerin farklı istek ve şekillerine göre yapılmaktadır. Bu bağlamda en iyi mezar hizmeti veren firma analiz edilmeli doğru tercih yapılmalıdır. Lale Mermer bünyesinde yer alan mezar yapımı farklı modelleri ve seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu noktadan hareketle kişisel tercihleriniz ile birlikte en uygun modeli seçerek mezar yapımı sürecine geçiş sağlayabilirsiniz.

  ankara mezar cesitleri

  Her birey mezar konusunda hassas ve dikkatli adımlar atmaktadır. Tasarlanan modelin hava koşullarından en az oranda etkilenmesi, toprağın sağlam kalması gibi tüm durumlar tercihleri etkilemektedir. Birçok model ve tasarımın Lale Mermer bünyesinde yapıldığını belirtmek gerekmektedir.

  Mezar Yapımı Ankara

  Mezar Yapımı Ankara

  Mezar yapımı Ankara noktasında etkin bir konumda yer alan Lale Mermer firması olarak son derece başarılı projelere imza atmaktayız. Temel olarak deneyimli personel kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımızla mezar yapımı noktasında etkin konumda yer almaktayız. Müşteriler için atış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde gereken desteği vererek memnuniyet esaslı ilerleme sağlamaktayız.

  Ankara mezar yapımı konusunda önemli bir yere sahip olan Lale Granit Mermer firması, birinci sınıf malzeme kullanarak kaliteli işçilik sunmaktadır. Bu bağlamda her müşterinin zevkine hitap eden ve bütçeyi zorlamayan tasarımlarla tercih oranımızı arttırmaktayız. Firmamız mezar yapımı noktasında birçok çeşidi bünyesinde barındırmakta olup granit, mermer ve daha birçok doğal taşın en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

  Ankara Mezar yapımı konusunda son teknolojiden faydalanarak profesyonel ürünler meydana getiren firmamız birinci sınıf kalite malzeme ile tasarımlar sunmaktadır. Lale Mermer olarak mezar tasarımı noktasında sizin isteklerinizi önemsiyor ve kaliteli bir modelin ortaya çıkması için her detayı önemsiyoruz.

  Ankara Mezar yapımı konusunda bilgi almak ve mezar modellerini incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Mezar Yapımı Fiyatları

  mezar yapımı fiyatları

  Ankara mezar yapımı fiyatları mezar yaptıracak bireylerin sıkça araştırdığı konular arasında yerini almaktadır. Bu bağlamda fiyat performans açısından en uygun firma arayışı devam etmektedir. Herkes mezar yaptırma gereksiniminin farkında olmakla birlikte bütçe noktasında da incelemeler yapmaktadır.

  Ankara mezar yapımı fiyatlarını etkileyen birçok faktör mevcut olmakla birlikte net bir rakam söylemek doğru olmayacaktır. Fiyatlarda ki değişkenliği etkileyen mezar modeli, mezar şekli gibi faktörler mezar fiyatlarında ki dalgalanmaları bünyesinde barındırır.

  Lale Mermer firması olarak müşterileri zorlamayacak fiyatlandırmalar uygulamaktayız. Belirtmek gerekir ki çift kişilik mezar modelleri, aile mezarları ve özel tasarımlı mezarlar gibi işçiliğin yoğun olduğu tasarımlar diğer modellere göre daha maliyetlidir. Fiyat belirlemek için ilk etapta hangi modeli tercih edeceğinizi belirlemeniz gerekmektedir.

  Mezar yapımı ve mezar yapımı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

  Our Score

   

  Back To Top