skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com

  Mezar Fiyatları

  Mezar fiyatları olarak firmamız farklı tasarımlar inşa ederek sizlere dayanıklı ürünler oluşturmak için çalışıyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok müşterilerimizin isteklerini yerine getirdik. İşimizi seviyoruz ve büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Kullandığımız birinci sınıf malzeme kalitesi ve gelişmiş teknolojimizle sizlere uzun ömürlü mezarlar oluşturduk. Mezar fiyatları olarak uygun şekilde oluşturarak sizlere hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra peyzaj mimarlarımız ile birlikte bakım ve yenileme işlemini üstlenerek ilk günkü güzelliği ile de buluşturuyoruz. Yenilikçi ve üretken tavrımız sağlam ürünleri bir araya getirdik. Sizlerde sistemlerimizi görmek ve bakım ve yenilemeye ihtiyacınız varsa bizler ile iletişime geçiniz.

  Granit Mezar Modelleri

  Sevdiklerimizin mezarlarını yaptırmaya karar verdiğimiz de dayanıklı ve sağlam olmasını isteriz. Bu bakımdan bizlere en yardımcı olacak mermer granittir. Fiyat bakımından diğer türlere göre biraz daha yüksektir. Fakat kalitesi ve sağlamlığı ile bu farkı kolayca kapatır. Granit taşları sert bir kayaç türüdür. Volkanik kökenli olması sebebiyle dayanım kalitesi oldukça yüksektir. Elmastan sonra en sert taştır. Bu sebeple müşterilerimize gönül rahatlığı ile öneririz. Granit taşları olumsuz iklim koşullarından etkilenmez. Yağan yağmur ve kar yağışları mezar taşı yüzeyinde sararma ve kararma meydana gelmez. Böylelikle tekrar bir bakıma ihtiyaç duymazsınız. Oldukça parlak bir görüntüsü vardır. Yeşil, siyah, kırmızı ve kahverengi renklerimiz ile sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. Göz alıcı renkleri ile estetik ve görsel çekicilik oluştururuz. Granit taşları yüzeyinde benekli ve gözenekli olması sebebiyle çizilmez ve aşınmaz. Ayrıca su emme gibi durumu olmadığı için yüzeyinde kırılma yaşanmaz. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği pas tutmaz. Birçok özelliği olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından da en çok tercih edilen modeller arasındadır.

  Mezar Yapımı

  Mezar yaptırmak istediğimizde kurumsal ve güvenilir bir firma ile çalışmalıyız. Çünkü malzemelerin kaliteli olması mezarlarında dayanıklı oluşmasına sebep olur. İlk önce mezar yapımında temeli oldukça sağlam tutmalıyız. Demir ve betonlar sayesiyle bütünleştirip köşebentler ile desteklemeliyiz. Daha sonra mezar taşına ve modelini seçip meydana getiririz. Montajı da temeli gibi profesyonel kişiler ile inşa etmeliyiz. Böylelikle uzun ömürlü modeli bir araya getiririz.

  Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
  [Total: 0 Average: 0]
  Back To Top
  Hemen Arayın