skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Ankara Mezar Bakımı 2022

  Ankara Mezar Bakımı 2022

  içel karma mezar modelleri

  Ankara Mezar Bakımı hizmetlerimiz 4 mevsim devam etmekte olup mezarlarınızın ilk gün ki görünümünü korumasına yardımcı oluyoruz. Ankara Mezar Bakımı için oluşturduğumuz peyzaj ekibimizle müşterilerimizin taleple doğrultusunda belirli periyot aralıklarıyla bakım işlemleriyle ilgileniyoruz. Gerekli görülmesi halinde toprak değişimi, bitki değişimi ya da bu saydıklarımızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Ankara mezar bakımı olarak sizlere profesyonel ekibimizle kaliteli hizmet veriyoruz. Mezarları ilk günkü güzelliğiyle buluşturup müşterilerimize teslim ediyoruz.

  Ankara mezar bakımı

  Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet vererek eskimeye yüz tutmuş mezarları yeniliyoruz. Deneyimli ekimiz ile tamir, tadilat, onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Peyzaj mimarlarımızın yönlendirmeleri sonucu bitki ve çiçeklerin gömme ve çiçeklendirilmesini sağlıyoruz. Hayatayken çok değer verdiğiniz yakınlarınızın bağlılığını mezarlarını en iyi şekilde yansıtmak için sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

  Ankara Mezar Bakım Çalışmaları

  • Toprak Değiştirme: Ekiplerimiz bakım isteminiz halinde belirttiğiniz mezara giderek toprak örneklerini alır ve değişmesi gerekiyorsa değişimini yapar. Gerekli kontrollerinde toprakta bulunması gereken humus ve mineraller yeterliyse toprağın bakımını yaparız.
  • Bitki Değiştirme: Müşterilerimiz olarak bizden yeni bitki talep etmeniz durumunda sizlere bulunan mezarın konumuna göre bilgilendirme yapılır. Bu bilgilendirme sonucunda mezarın bulunduğu yerin iklim şartlarına göre seçenekleri sizlere gösteririz. Sizlerin o seçenekler arasından seçtiği modelin ekimi gerçekleştirilir. Mezarda bitki bulunması halinde önce onu canlı tutacak çalışmalar yapıldıktan sonra gerekli budama işlemleri ile ilk gün ki görünümünü tekrar kazandırırız.
  • Mezar Bakım Periyotları: Yaptırmış olduğunuz mezarların temiz kalması için bizlerle iletişime geçip belirli periyot aralıklarıyla bakımını yaptırabilirsiniz. Periyot seçenekleri ise günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak değişebiliyorken özel bakım da uygulatma şansınız bulunmaktadır.

  Mezar Bakım Hizmetlerinde sizlere sunabileceğimiz fırsatlar arasında; mezar bakımı, baş taşı yazısı, mermer mezar tamiri, granit mezar tamiri, gibi seçeneklerimizde bulunmaktadır.

  Mezar Çiçeklendirme

  Mezarların durum tespitini yapar, belli mevsim koşullarını göz önünde bulundurarak mezarların üst kısmına ekim dikim işlemini sağlarız. İstediğiniz çiçekleri itinayla ekim ve dikim işlemleri ile görsel çekicilik kazandırırız. Mevsim çiçekleri yenilerek uzman ekibimizle sulama işlemi gerçekleştiririz.

  Ankara Mezar Bakımı

  Ankara Mezar Bakımı ve Peyzaj

  Lale Mermer Ankara Mezar Peyzaj sektöründe piyasanın en iyi firmalarından biriyiz. 50 yıllık bilgi ve deneyim ve tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler dışında bizlerden isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirebilmek adına sürekli düşünüyor ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz. Mezar Modellerimiz arasında bulunanları sizlere sıralayacak olursak;

  Olmak üzere pek çok modeli sizlerle buluşturuyoruz.

  sinop karma mezar modelleri

  Sizlerde Lale Mermer Web Sitesine Bakmadan, Mezar bakım hizmetlerini ilk gördüğünüz yerden talep etmeyiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz mezar modelini internet üzerinden gördükten sonra bizi arayıp iletişime geçmeniz halinde sizlere en uygun fiyat sözünü vermeyi borç biliriz. Lale Mermer Ekibi.. Mezar modelleri ve mezar fiyatları bakımından sizlere en iyi seçenekler sunarak dilediğiniz şekilde hizmetlerimizden yararlanıyorsunuz.

  Mezar Peyzaj

  kaliteli orjinal granit mezar örnekleri 02

  Mezar ve mermer bakımı olarak çiçek ve fidan dikimini yapıyoruz. Sulama ve bakım işlerini itinayla gerçekleştirip sevdiklerinizin mezarlarını görsel çekicilik kazandırıyoruz. Ankara mezar bakımı hizmetleri kapsamında bütün detayları önemseyip alanında uzman ekip arkadaşlarımızla profesyonel hizmet sunuyoruz. Mezar bakımlarını aylık ve yıllık olarak düzenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

  Bu süreçte mezarlardaki aşınma gibi durumlarında onarım gerçekleştirip, mezar taşı boyanması, kabir inşası ve peyzaj hizmetleri çiçek dikimi gibi pek çok alanda sizlere hizmet sağlamaktayız.

  Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
  [Total: 0 Average: 0]
  Back To Top