skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Ankara Mezar Fiyatları 2023

  Ankara Mezar Fiyatları 2023

  Ankara Mezar Fiyatları, konusunda Ankara’nın en kaliteli ve uygun fiyatlı mezar modelleri Lale Mermer’de yer almaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız da sevdikleriniz için güzel bir şeyler yapabilirsiniz. Yarım asırlık tecrübe ve deneyimimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ki harika tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.

  Mezar fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişim sayfamız aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz. Ya da isterseniz sizleri Ankara Yuva Köy Mermerciler sitesinde bulunan fabrikamıza veya Karşıyaka Mezarlığı 1 Numaralı giriş kapısı karşısında bulunan showroom’a hepinizi bekliyoruz.

  Mezar Yapımı

  Defi yapılan alan ekip arkadaşlarımız giderek arazinin konumuna ve şekline bakar. Daha sonra sert bir zemin elde edene kadar kazı işlemine başlarız. Bu işlem oldukça önemlidir sert bir zemine oturtulmamış bir model kısa zamanda kayma yaşar. Ve daha sonra yana yatma gibi durumlar meydana gelir. Bu sebeple alanında uzman arkadaşlarımız ile birlikte sert zemin elde edene kadar kazarız. Daha sonra beton ve taşlar ile temeli atarız. Mezar taşı seçiminden sonra zemine uygularız. Seçtiğimiz mezar taşı da oldukça önemlidir.

  Olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklı olup yüzeyinde sararma meydana gelmemesi gerekir. Bu netice de firma olarak biz granit mermerleri tavsiye ederiz. Sert bir kayaç olup yüksek dayanım gücüne sahiptir. Bu sebeple uzun süre kullanma imkanı sunar. Ankara mezar fiyatları olarak sizlere en iyi seçenekler sunmaktayız.

  Mezar Modelleri

  Lale mermer olarak sevdiklerinizin mezarlarını en iyi şekilde inşa ediyoruz. Mezar modelleri oluştururken mermer, traverten, granit taşlardan meydana getiriyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte kaliteli hizmetler sunuyoruz. Mezar bakımı, onarımı ve yenileme yaparak sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

  Ankara Mezar Yapımı Fiyatları

  Ankara mezar yapımı fiyatları hakkında ne yazık ki net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan doğal taşın cinsi (Mermer, Granit), mezarın modeli, mezarın rengi, boyutu, nereye kabir yapılacağı, kaç kişilik olacağı, kalınlığı ve nakliyesi gibi daha bir çok etmen göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Sizlerde aşağıda yer alan mezar çeşitlerimizden ilginizi çeken sayfayı incelip beğendiğiniz mezar modelinin ismini not ederek bize bildiriniz.

  Sadece Ankara değil ayrıca ülkemizin tüm il ve ilçelerine gönderim sağlamaktayız. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmektir.

  Beyaz Mermer Mezar Modelleri ve Fiyatları

  Beyaz mermer mezar fiyatları

  Beyaz Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Beyaz Mermer Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Traverten Mermer Mezar Modelleri ve Fiyatları

  Traverten mermer mezar fiyatları

  Traverten Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Traverten Mermer Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Tek Parça Blok Mezar Modelleri ve Fiyatları

  tek parça blok mezar yapım

  Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Tek Parça Blok Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Blok (Kalın) Mezar Modelleri ve Fiyatları

  blok kalın mezar fiyatları

  Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Blok (Kalın) Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri ve Fiyatları

  değişik özel tasarım mezar yapım

  Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Kapalı Mezar Modelleri ve Fiyatları

  kapalı mezar modeli

  Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Kapalı Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Orjinal Granit Mezar Modelleri ve Fiyatları

  Orjinal granit mezar model

  Granit’ten yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Orjinal Granit Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Yerli Granit Mezar Modelleri ve Fiyatları

  yerli granit mezar modeli

  Granit’ten yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Yerli Granit Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Karışık Aile Mezar Modelleri ve Fiyatları

  aile mezar modelleri

  Granit ve Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Aile Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
  [Total: 2 Average: 5]
  Back To Top