skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

Fabrika:
YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
3708 SK. NO:20/F,
YENİMAHALLE / ANKARA

Ofis:
İVEDİK CADDESİ,
(KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
YENİMAHALLE / ANKARA

Yetkili: Kenan Özdemir
0506 544 38 47

Yetkili: Hakan Özdemir
0532 744 20 12

Müşteri İletişim :
0 (312) 346 36 23

E-Posta
info@lalemermer.com

0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
Ankara Mezar Fiyatları

Ankara Mezar Fiyatları

Ankara Mezar Fiyatları, konusunda Ankara’nın en kaliteli ve uygun fiyatlı mezar modelleri Lale Mermer’de yer almaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız da sevdikleriniz için güzel bir şeyler yapabilirsiniz. Yarım asırlık tecrübe ve deneyimimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ki harika tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.

Mezar fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişim sayfamız aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz. Ya da isterseniz sizleri Ankara Yuva Köy Mermerciler sitesinde bulunan fabrikamıza veya Karşıyaka Mezarlığı 1 Numaralı giriş kapısı karşısında bulunan showroom’a hepinizi bekliyoruz.

Mezar Yapımı

Defi yapılan alan ekip arkadaşlarımız giderek arazinin konumuna ve şekline bakar. Daha sonra sert bir zemin elde edene kadar kazı işlemine başlarız. Bu işlem oldukça önemlidir sert bir zemine oturtulmamış bir model kısa zamanda kayma yaşar. Ve daha sonra yana yatma gibi durumlar meydana gelir. Bu sebeple alanında uzman arkadaşlarımız ile birlikte sert zemin elde edene kadar kazarız. Daha sonra beton ve taşlar ile temeli atarız. Mezar taşı seçiminden sonra zemine uygularız. Seçtiğimiz mezar taşı da oldukça önemlidir. Olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklı olup yüzeyinde sararma meydana gelmemesi gerekir. Bu netice de firma olarak biz granit mermerleri tavsiye ederiz. Sert bir kayaç olup yüksek dayanım gücüne sahiptir. Bu sebeple uzun süre kullanma imkanı sunar.

Firmamızda doğal taş mezarlar kullanılmaktadır. Kaliteli mezar modellerimiz;

 • Beyaz mermer mezar modelleri,
 • Traverten mermer mezar modelleri,
 • Blok (Kalın) mezar modelleri,
 • Tek parça blok mezar modelleri,
 • Değişik özel tasarım mezar modelleri,
 • Kapalı mezar modelleri,
 • Orjinal granit mezar modelleri,
 • Yerli granit mezar modelleri,
 • Granit mezar baş taşı modelleri,
 • Mezar taşına resim ve yazı modelleri,
 • Karışık ve aile mezar modelleri,

Ankara Mezar Yapımı Fiyatları

Ankara mezar yapımı fiyatları hakkında ne yazık ki net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan doğal taşın cinsi (Mermer, Granit), mezarın modeli, mezarın rengi, boyutu, nereye kabir yapılacağı, kaç kişilik olacağı, kalınlığı ve nakliyesi gibi daha bir çok etmen göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Sizlerde aşağıda yer alan mezar çeşitlerimizden ilginizi çeken sayfayı incelip beğendiğiniz mezar modelinin ismini not ederek bize bildiriniz.

Sadece Ankara değil ayrıca ülkemizin tüm il ve ilçelerine gönderim sağlamaktayız. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmektir.

Beyaz Mermer Mezar Modelleri ve Fiyatları

Beyaz mermer mezar fiyatları

Beyaz Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Beyaz Mermer Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Traverten Mermer Mezar Modelleri ve Fiyatları

Traverten mermer mezar fiyatları

Traverten Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Traverten Mermer Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tek Parça Blok Mezar Modelleri ve Fiyatları

tek parça blok mezar yapım

Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Tek Parça Blok Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Blok (Kalın) Mezar Modelleri ve Fiyatları

blok kalın mezar fiyatları

Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Blok (Kalın) Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri ve Fiyatları

değişik özel tasarım mezar yapım

Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kapalı Mezar Modelleri ve Fiyatları

kapalı mezar modeli

Granit veya Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Kapalı Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Orjinal Granit Mezar Modelleri ve Fiyatları

Orjinal granit mezar model

Granit’ten yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Orjinal Granit Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yerli Granit Mezar Modelleri ve Fiyatları

yerli granit mezar modeli

Granit’ten yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Yerli Granit Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Karışık Aile Mezar Modelleri ve Fiyatları

aile mezar modelleri

Granit ve Mermer’den yapılan mezarlarımız istediğiniz gibi tasarım yaptırabilirsiniz. Aile Mezar Modelleri ile ilgili sayfadan modeli beğenip daha sonra o model için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Back To Top