skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

Fabrika:
YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
3708 SK. NO:20/F,
YENİMAHALLE / ANKARA

Ofis:
İVEDİK CADDESİ,
(KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
YENİMAHALLE / ANKARA

Yetkili: Kenan Özdemir
0506 544 38 47

Yetkili: Hakan Özdemir
0532 744 20 12

Müşteri İletişim :
0 (312) 346 36 23

E-Posta
info@lalemermer.com

0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
Ankara Mezar Çeşitleri

Ankara Mezar Çeşitleri

Ankara mezar çeşitleri olarak yer aldığımız bu sektörde sizlere uygun fiyat seçenekleri sunarak kaliteli hizmet vermeyi amaçladık. Bu alanda gelişmiş teknolojimizi kaliteli birinci sınıf malzemelerimiz ile birleştirdik. Bu sayeye de ortaya dayanıklı tasarımları ortaya çıkardık. Ankara mezar çeşitleri olarak üretken ve yenilikçi tavrımız ile ihtiyaçları keşfediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Ankara mezar çeşitleri olarak granit mermer ve traverten taşlarından modelleri inşa ediyoruz. Mezar tasarımlarının yanı sıra bakım onarım ve yenileme işlemi yaparak sizlere ilk günkü güzellikleri ile buluşturuyoruz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak ve örnek görsellerimizi incelemek isterseniz hemen şimdi burayı tıklamak yeterli olacaktır.

Mezar Bakım Hizmetleri

Zamanla sevdiklerimizin mezarları olumsuz iklim şartlarından dolayı yıpranır ve aşınır. Bu görüntüler de bizlerin canını sıkar ve bakıma ihtiyaç duyarız. Lale mermer olarak sizlere kaliteli hizmet vermek adına peyzaj mimarlarımız ile birlikte çalışıyoruz. Öncelikle defi olan alana gider ve yapacaklarımızı listeleriz. Daha sonrasında uygulamaya geçeriz. Mezar taşı yüzeyinde yağmurla birlikte sararan ve kararan noktalara beyazlatma işlemi uygularız. Eğer mezar baş taşı üzerinde yazılar silinmiş ise müşterilerimizin isteği üzerine yenileriz. Yüzeyindeki renk ile tekrar yazı stilini oluştururuz. Eğer mezar da çatlama ve kırılma varsa yenileme süresi biraz uzun sürer. Çünkü yeni inşa edilen mezarlar gibi değildir. Sonrasında peyzaj mimarlarımızca toprağın yapısına uygun çiçeklendirme yöntemi uygularız. Öncelikle topraktaki zararlı otları ve kurumuş yapraklardan arındırırız.  Sonra renk renk çiçekler seçip dikeriz. Firma olarak belli aralıklar ile sulama yaparak ilk günkü güzelliğine kavuşturur ve siz değerli müşterilerimize teslim ederiz.

Mezar Yapımı

Firma olarak mezar yapılacak alana gideriz. Ve etrafındaki toprakları kazar sert bir zemin oluşturana kadar kazarız. Bu sayede temelimizi sağlam bir alan atarız. Sonrasında demirler ile güçlendirdiğimiz betonları ile temel oluştururuz. Bu aşama oldukça önemli olup profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu aşamayı tamamlarız. Daha sonra mezar taşı seçimini müşterilerimizin isteği üzerine oluşturup kullandığımız taşa göre malzeme ile tamamlarız. Malzemelerin birinci sınıf olmasına dikkat edecek şekilde oluştururuz.

Back To Top