skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

Fabrika:
YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
3708 SK. NO:20/F,
YENİMAHALLE / ANKARA

Ofis:
İVEDİK CADDESİ,
(KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
YENİMAHALLE / ANKARA

Yetkili: Kenan Özdemir
0506 544 38 47

Yetkili: Hakan Özdemir
0532 744 20 12

Müşteri İletişim :
0 (312) 346 36 23

E-Posta
info@lalemermer.com

0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
Ankara Mermer Mezar Yapımı

Ankara Mermer Mezar Yapımı

Mermer mezar yapımı konusunda Ankara’nın en iyi mezarcıları arasında sayılan firmalar arasında yer almaktayız. Mezar yapımı ve bakımı konusunda sektörümüzün en kaliteli işini yapmaktayız. Sadece Ankara’ya değil Türkiye’nin her yerine mezar hizmeti vermekteyiz. Yuvaköy mermerciler sitesinde fabrikamız ve Karşıyaka mezarlığı karşısında ise showroom bulunmaktadır.

Birbirinden farklı ve kaliteli mezar modellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece mezarın gövdesi değil ayrıca mezarın yan tarafında yer alan dekoratif taşlar, mezar baş taşı, mezar bakımı ve tamiri yapmaktayız.

Firmamızda 7 farklı mermer kategorisinde mezarımız bulunmaktadır. Her bir kategoride birbirinden farklı modellerimiz bulunmaktadır. Kaliteli olmamızın yanı sıra ayrıca mezar fiyatları konusunda da en iyi fiyat bizde yer almaktadır. Mezar yaptırmadan önce kesinlikle firmamızdan fiyat teklifi almanızı tavsiye ederiz.

Mezar Bakımı Ve Tamiri

Mezarlar kimi zaman olumsuz iklim koşullarından etkilenir. Bu sebeple yüzeyinde sararma ve kararmalar meydana gelir. Bu durumlar da bizleri üzdüğü için mezar bakımına ihtiyaç duyarız. Firma olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu işlemi titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Öncelikle defi alanına gidip mezar için yapmamız gerekenleri not alıyoruz. Sonrasında sırayla işleme sokuyoruz. Mezar taşı yüzeyindeki lekelerden arındırmak için beyazlatma işlemi uyguluyoruz. Aynı şekilde mezar baş taşı üzerindeki silinen yazıları ve kararmalar yeniliyoruz. Beyazlatma işlemi bittikten sonra silinen yazıları yenileriz. Bu işlemde aynı renk tonu ve yazı biçimine önem veriyoruz. Bunun dışında farklı mezar baş taşları da inşa ediyoruz. Oyma, lazer ve resimli modellerimiz de mevcuttur. Burada seçimi sizlere bırakıyoruz.

Mezar tamirleri bakıma göre daha uzun süren süreçtir. Yapılmış bir modeli yenilemek biraz zordur. Bu sebeple ekip arkadaşlarımız ile birlikte titiz bir çalışma sonucunda tamir işlemini bitiririz. Ve sonrasında müşterimize teslim ederiz. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Beyaz Mermer Modelleri

Beyaz mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Ankara beyaz mezar örnekleri

Blok Kalın Mezar Modelleri

Blok kalın mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Ankara blok kalın mezar örnekleri

Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri

Değişik özel tasarım mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Ankara değişik özel tasarım mezar modelleri

Kapalı Mezar Modelleri

Kapalı mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Ankara Kapalı Mezar Modelleri Yapımı

Karışık ve Aile Mezar Modelleri

Karışık ve aile mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Karışık ve Aile Mezar Modelleri Ankara

Tek Parça Blok Mezar Modelleri

Tek parça blok mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Ankara Tek Parça Blok Mezar Model Örnekleri

Traverten Mermer Mezar Modelleri

Traverten mermer mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

Ankara Traverten Mermer Mezar Modelleri

Ankara Mezar Mermer Fiyatları

Her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan lale mermer granit sizlere en iyi fiyatı sunmaktadır. İstemiş olduğunuz mermer çeşidi ve tasarımına göre fiyatlarımız değişmektedir. Sitemizden tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında bize model numarasını bildirmeniz yeterlidir.

Sizlerde Mermer Mezar yaptırmadan önce kesinlikle firmamızdan fiyat teklifi alınız. Bizimle çalışmayacak olsanız bile mezarı yapacak kişi ya da firmadan daha önceki yapmış olduğu tasarımları isteyin ve inceleyiniz. Aynı model için birde bizden teklif alınız. Ayrıca granit mezar yapımı ve doğal taş mezar yapımı yapmaktayız. Lale Mermer Granit hem mezar fiyatları hem de kaliteli mezar modelleri ile ön plana çıkmaktadır.

Back To Top