skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Ankara Mermer Mezar Yapımı

  Ankara Mermer Mezar Yapımı

  Mermer mezar yapımı konusunda Ankara’nın en iyi mezarcıları arasında sayılan firmalar arasında yer almaktayız. Mezar yapımı ve bakımı konusunda sektörümüzün en kaliteli işini yapmaktayız. Sadece Ankara’ya değil Türkiye’nin her yerine mezar hizmeti vermekteyiz. Yuvaköy mermerciler sitesinde fabrikamız ve Karşıyaka mezarlığı karşısında ise showroom bulunmaktadır.

  Birbirinden farklı ve kaliteli mezar modellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece mezarın gövdesi değil ayrıca mezarın yan tarafında yer alan dekoratif taşlar, mezar baş taşı, mezar bakımı ve tamiri yapmaktayız.

  Firmamızda 7 farklı mermer kategorisinde mezarımız bulunmaktadır. Her bir kategoride birbirinden farklı modellerimiz bulunmaktadır. Kaliteli olmamızın yanı sıra ayrıca mezar fiyatları konusunda da en iyi fiyat bizde yer almaktadır. Mezar yaptırmadan önce kesinlikle firmamızdan fiyat teklifi almanızı tavsiye ederiz.

  Mezar Bakımı Ve Tamiri

  Mezarlar kimi zaman olumsuz iklim koşullarından etkilenir. Bu sebeple yüzeyinde sararma ve kararmalar meydana gelir. Bu durumlar da bizleri üzdüğü için mezar bakımına ihtiyaç duyarız. Firma olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu işlemi titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Öncelikle defi alanına gidip mezar için yapmamız gerekenleri not alıyoruz. Sonrasında sırayla işleme sokuyoruz. Mezar taşı yüzeyindeki lekelerden arındırmak için beyazlatma işlemi uyguluyoruz. Aynı şekilde mezar baş taşı üzerindeki silinen yazıları ve kararmalar yeniliyoruz. Beyazlatma işlemi bittikten sonra silinen yazıları yenileriz. Bu işlemde aynı renk tonu ve yazı biçimine önem veriyoruz. Bunun dışında farklı mezar baş taşları da inşa ediyoruz. Oyma, lazer ve resimli modellerimiz de mevcuttur. Burada seçimi sizlere bırakıyoruz.

  Mezar tamirleri bakıma göre daha uzun süren süreçtir. Yapılmış bir modeli yenilemek biraz zordur. Bu sebeple ekip arkadaşlarımız ile birlikte titiz bir çalışma sonucunda tamir işlemini bitiririz. Ve sonrasında müşterimize teslim ederiz. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Beyaz Mermer Modelleri

  Beyaz mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Ankara beyaz mezar örnekleri

  Blok Kalın Mezar Modelleri

  Blok kalın mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Ankara blok kalın mezar örnekleri

  Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri

  Değişik özel tasarım mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Ankara değişik özel tasarım mezar modelleri

  Kapalı Mezar Modelleri

  Kapalı mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Ankara Kapalı Mezar Modelleri Yapımı

  Karışık ve Aile Mezar Modelleri

  Karışık ve aile mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Karışık ve Aile Mezar Modelleri Ankara

  Tek Parça Blok Mezar Modelleri

  Tek parça blok mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Ankara Tek Parça Blok Mezar Model Örnekleri

  Traverten Mermer Mezar Modelleri

  Traverten mermer mezar örnekleri birbirinden farklı model ve kalitelidir.

  Ankara Traverten Mermer Mezar Modelleri

  Ankara Mezar Mermer Fiyatları

  Her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan lale mermer granit sizlere en iyi fiyatı sunmaktadır. İstemiş olduğunuz mermer çeşidi ve tasarımına göre fiyatlarımız değişmektedir. Sitemizden tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında bize model numarasını bildirmeniz yeterlidir.

  Sizlerde Mermer Mezar yaptırmadan önce kesinlikle firmamızdan fiyat teklifi alınız. Bizimle çalışmayacak olsanız bile mezarı yapacak kişi ya da firmadan daha önceki yapmış olduğu tasarımları isteyin ve inceleyiniz. Aynı model için birde bizden teklif alınız. Ayrıca granit mezar yapımı ve doğal taş mezar yapımı yapmaktayız. Lale Mermer Granit hem mezar fiyatları hem de kaliteli mezar modelleri ile ön plana çıkmaktadır.

  Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
  [Total: 1 Average: 5]
  Back To Top