skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

Fabrika:
YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
3708 SK. NO:20/F,
YENİMAHALLE / ANKARA

Ofis:
İVEDİK CADDESİ,
(KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
YENİMAHALLE / ANKARA

Yetkili: Kenan Özdemir
0506 544 38 47

Yetkili: Hakan Özdemir
0532 744 20 12

Müşteri İletişim :
0 (312) 346 36 23

E-Posta
info@lalemermer.com

0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
Kaliteli Mezar

Kaliteli Mezar

Lale Mermer, Ankara’da bulunan kaliteli mezar yapımı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Yuva köyü mermerciler sitesinde bulunan firmamızın ayrıca Karşıyaka mezarlığının 1 numaralı giriş kapısı tarafında bulunan showroom ile sizlere hizmet vermektedir.

Kaliteli işçilik ve garantili hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Firmamızda yapılan tüm mezar modellerinde yapım sonrasında oluşan problemlere anında hizmet sağlamaktayız.

Sadece Ankara değil ayrıca Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Sizler ister yurt dışında olun isterseniz başka şehirde tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim sayfamız aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz.

Lale Mermer

Mezarların köşelerinde yani birleşme noktalarında patlama olmaması için dübel kullanılmaktadır. 1.sınıf kalite malzemelerden mezarlar yapılmaktadır. Firmamızda yapılan ürünleri uzun yıllar boyunca herhangi bir ek bakım gerektirmez.

50 yıllık tecrübenin, birikimin ve kalitenin her zaman gelişmenin temsilcisi olarak sizlere hizmet ediyoruz. Merhum babamız Dilaver ÖZDEMİR’in kurduğu aile işletmemiz üç kuşak boyunca önce mermer ve doğal taş daha sonrasında ise granit taşı olmak üzere her daim sektöründen adından söz ettirmiştir. Her daim kendini yenilikçi fikirlere açık ve kendini geliştirmektedir. Birçok ilklere imza atan firmamız Mermer ve Granit mezar sistemleri konusunda sektörün önünü açmıştır. Her Zaman Kendi̇ni̇ Yeni̇leyerek ve Geli̇şti̇rerek Sektöründe Bi̇rçok İlklere İmza Atarak Mermer ve Grani̇t Mezar Si̇stemleri̇nde Sektörün Önünü Açmıştır.

Türkiye’de kendi fikrimiz ve tasarımımız olan ilk 5’lik ve 6’lık çelik dubel ve kalın hasır demir kullanılmaktadır. Bu yöntemden yola çıkan mezarcılar farklı ebat, ölçü ve yöntemleri geliştirmişlerdir.

Firmamızın yapmış olduğu mezar modelleri ve fiyatları hakkında kısaca bilgi aktarmak istiyoruz.

Ankara Mezar Fiyatları ?

Ankara mezar fiyatları denilince akla gelen firmamızda 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak en uygun fiyatı sunmaktayız. Mezarların yapımı için farklı yöntemler kullanılarak fiyatları hesaplanmaktadır. Mezarın modeli, cinsi, kaç kişilik olacağı gibi neden ve sebepler fiyatların hesaplanmasında etkin rol oynamaktadır.

Mezar yapım fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.

Ankara Mezar Örnekleri

Lale Mermer olarak firmamızda birbirinden farklı renk, desen ve modellerde mezar modelleri bulunmaktadır. Aşağıda bulunan resimlere ya da model isimlerine tıklayarak tüm mezar modellerimizi görebilirsiniz.

Beyaz Mermer Mezar Modelleri

Beyaz mermer mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Blok (Kalın) Mezar Modelleri

Blok (Kalın) mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Traverten Mermer Mezar Modelleri

Traverten mermer mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Tek Parça Blok Mezar Modelleri

Tek parça blok mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri

Değişik özel tasarım mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Kapalı Mezar Modelleri

Kapalı mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Orjinal Granit Mezar Modelleri

Orjinal granit mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Yerli Granit Mezar Modelleri

Yerli granit mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Granit Mezar Baş Taşı Modelleri

Granit mezar baş taşı örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Mezar Taşına Resim ve Yazı Modelleri

Mezar taşına resim ve yazı örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Karışık ve Aile Mezar Modelleri

Karışık ve aile mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Neden Lale Mermer

Garantili hizmet, kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk önceliğimiz olmuştur. Ülkemizin her noktasına mezar gönderimi yapabilmekteyiz.

Sonuç olarak firmamızda istemiş olduğunuz tüm modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara kaliteli mezar yapımı denilince sektöründe ilk akla gelen Lale Mermer Granittir.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top