skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Kaliteli Mezar

  Kaliteli Mezar

  Lale Mermer, Ankara’da bulunan kaliteli mezar yapımı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Yuva köyü mermerciler sitesinde bulunan firmamızın ayrıca Karşıyaka mezarlığının 1 numaralı giriş kapısı tarafında bulunan showroom ile sizlere hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana başarılı projelere imza atarak müşterilerimizin takdirini kazandık.

  Kaliteli işçilik ve garantili hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Firmamızda yapılan tüm mezar modellerinde yapım sonrasında oluşan problemlere anında hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman kişiler ile çalışıp kaliteli ürün malzemelerimiz ile dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Bu sayede en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Modern teknolojimiz sayesiyle estetik görüntüye sahip olup uzun yıllar boyu kullanacağınız modelleri inşa ediyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimiz mevcut olup her müşterimizin isteklerini yerine getiriyoruz.

  Sadece Ankara değil ayrıca Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Sizler ister yurt dışında olun isterseniz başka şehirde tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim sayfamız aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz.

  Lale Mermer

  Mezarların köşelerinde yani birleşme noktalarında patlama olmaması için dübel kullanılmaktadır. 1.sınıf kalite malzemelerden mezarlar yapılmaktadır. Firmamızda yapılan ürünleri uzun yıllar boyunca herhangi bir ek bakım gerektirmez.

  50 yıllık tecrübenin, birikimin ve kalitenin her zaman gelişmenin temsilcisi olarak sizlere hizmet ediyoruz. Merhum babamız Dilaver ÖZDEMİR’in kurduğu aile işletmemiz üç kuşak boyunca önce mermer ve doğal taş daha sonrasında ise granit taşı olmak üzere her daim sektöründen adından söz ettirmiştir. Her daim kendini yenilikçi fikirlere açık ve kendini geliştirmektedir. Birçok ilklere imza atan firmamız Mermer ve Granit mezar sistemleri konusunda sektörün önünü açmıştır. Her Zaman Kendi̇ni̇ Yeni̇leyerek ve Geli̇şti̇rerek Sektöründe Bi̇rçok İlklere İmza Atarak Mermer ve Grani̇t Mezar Si̇stemleri̇nde Sektörün Önünü Açmıştır.

  Türkiye’de kendi fikrimiz ve tasarımımız olan ilk 5’lik ve 6’lık çelik dubel ve kalın hasır demir kullanılmaktadır. Bu yöntemden yola çıkan mezarcılar farklı ebat, ölçü ve yöntemleri geliştirmişlerdir.

  Firmamızın yapmış olduğu mezar modelleri ve fiyatları hakkında kısaca bilgi aktarmak istiyoruz.

  Mezar Yapımı Ankara

  Defi olan yere ziyaret ederek öncesinde alanı ziyaret ederiz. Sonra sert bir zemin elde edene kadar kazı işlemleri yaparız. İyi bir zemin elde ettikten sonra betonlar atarız. Ve demirler ile destekleriz. Boşluklara taş parçaları ile doldurarak sağlam bir temel elde ederiz. Temel kısmı oldukça önemlidir, yapıyı ayakta tutmaya yardımcı olur. Böylelikle ekiplerimizce titiz bir çalışma performansı sergileriz. Mezar modeli inşa etmeden önce taş seçiminde müşterilerimize yardımcı oluruz. Çünkü mezar taşı seçimde olumsuz iklim koşullarına dayanıklı olup uzun süre kullanma imkanı vermesi gerekir.

  Ankara Mezar Fiyatları ?

  Ankara mezar fiyatları denilince akla gelen firmamızda 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak en uygun fiyatı sunmaktayız. Mezarların yapımı için farklı yöntemler kullanılarak fiyatları hesaplanmaktadır. Mezarın modeli, cinsi, kaç kişilik olacağı gibi neden ve sebepler fiyatların hesaplanmasında etkin rol oynamaktadır.

  Mezar yapım fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.

  Ankara Mezar Bakımı ve Tamiri

  Sevdiklerimizin mezarları kimi zaman olumsuz iklim şartlarından etkilenir ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu sebeple sizlere titiz bir çalışma sergileyip ilk günkü güzelliği ile teslim ederiz. Lale mermer olarak ilk önce defi alanına gider daha yapmamız gerekenleri sırayla not ederiz. Ekiplerimizce planlı çalışarak işlemimize başlarız. Hava şartlarına dayanamayan mezar taşları sararır ve kararır. Özel ürünlerimiz ile mezar taşlarını beyazlatmak işlemi uygularız. Aynı şekilde mezar baş taşına da bu işlemi uygularız. Silinen yazıları müşterilerimizin isteği üzerine aynı renk ve biçimle yenileriz. Alternatif olarak onlara oyma, lazerli ve resimli seçeneklerimizi de sunarız. Mezar baş taşı işlemi bittikten sonra toprak yapısına bakarız. Öncesinde toprakta bulunan yabancı otları ve kurumuş yaprakları temizleriz. Peyzaj mimarlarımız ile birlikte en iyi çiçekleri seçeriz. Toprağa en uygun çiçekleri seçip personellerimiz ile birlikte dikim işlerine geçeriz. Belli aralıklar ile sulama yaparak çiçeklerin güzelliğini koruruz. Daha sonra da müşterilerimize teslim ederiz.

  Ankara Mezar Örnekleri

  Lale Mermer olarak firmamızda birbirinden farklı renk, desen ve modellerde mezar modelleri bulunmaktadır. Aşağıda bulunan resimlere ya da model isimlerine tıklayarak tüm mezar modellerimizi görebilirsiniz.

  Beyaz Mermer Mezar Modelleri

  Beyaz mermer mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Blok (Kalın) Mezar Modelleri

  Blok (Kalın) mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Traverten Mermer Mezar Modelleri

  Traverten mermer mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Tek Parça Blok Mezar Modelleri

  Tek parça blok mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Değişik Özel Tasarım Mezar Modelleri

  Değişik özel tasarım mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Kapalı Mezar Modelleri

  Kapalı mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Orjinal Granit Mezar Modelleri

  Orjinal granit mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Yerli Granit Mezar Modelleri

  Yerli granit mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Granit Mezar Baş Taşı Modelleri

  Granit mezar baş taşı örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Mezar Taşına Resim ve Yazı Modelleri

  Mezar taşına resim ve yazı örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Karışık ve Aile Mezar Modelleri

  Karışık ve aile mezar örnekleri için ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Beğendiğiniz mezar modelini not alarak daha sonrasında bizimle iletişim kurarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

  Neden Lale Mermer

  Garantili hizmet, kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk önceliğimiz olmuştur. Ülkemizin her noktasına mezar gönderimi yapabilmekteyiz.

  Sonuç olarak firmamızda istemiş olduğunuz tüm modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara kaliteli mezar yapımı denilince sektöründe ilk akla gelen Lale Mermer Granittir.

   

  Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
  [Total: 0 Average: 0]
  Back To Top
  Hemen Arayın