skip to Main Content

Fabrikamız

Ofisimiz

  Fabrika:
  YUVA MAHALLESİ MERMERCİLER SİTESİ,
  3708 SK. NO:20/F,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Ofis:
  İVEDİK CADDESİ,
  (KARŞIYAKA MEZARLIK KARŞISI) NO:343,
  YENİMAHALLE / ANKARA

  Yetkili: Kenan Özdemir
  0506 544 38 47

  Yetkili: Hakan Özdemir
  0532 744 20 12

  Müşteri İletişim :
  0 (312) 346 36 23

  E-Posta
  info@lalemermer.com

  0 (312) 346 36 23 info@lalemermer.com
  Granit Mezar Yapımı Ankara

  Granit Mezar Yapımı Ankara

  Lale Mermer, Ankara Granit Mezar Yapımı sektöründe piyasanın en iyi firmalarından biriyiz. 50 yıllık bilgi, deneyim ve tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Granit mezar yapımı Ankara olarak her geçen gün müşteri isteklerimizi en iyi şekilde nasıl çözüm sağlarız diye düşünmekteyiz. Bizlere ister Yeni Yuva köy Mermerciler Sitesinde bulunan fabrikamız da veya Karşıyaka Mezarlığı 1 No’lu giriş kapısı karşısında bulunan showroom adreslerimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

  Ayrıca Doğal taş ve Ankara mermer mezar yapımı çeşitlerimizde bulunmaktadır. Sadece mezar değil ek olarak mezar baş taşı, mezar bakımı ve tamiri yapmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

  Ankara granit mezar modellerimiz; Orjinal Granit Mezar, Yerli Granit Mezar, Granit Mezar Baş Taşı, Mezar Taşına Resim ve Yazı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı mezarlarımız bulunmaktadır. Bizden fiyat teklifi almadan önce karar vermeyiniz.

  Hem farklı model hem de farklı renklerde mezar modellerimiz bulunmaktadır. Siyah, kırmızı, gri renklerimiz bulunmaktadır.

  Ankara Granit Mezar Modelleri

  Granit mezarlar diğer modeller arasında en dayanıklısı. Volkanik kökenli sert bir kayaç olduğu için yüksek dayanım gücüne sahiptir. Dünyada elmastan sonra en sert doğal taştır. Bu sebeple birçok yer de karşımıza granit mermerler çıkar Diğer mezar modellerine göre maliyetli yapısı olsa da kalitesi ile bu farkı kapatıyor. Granit mermerlerin sertlik derecesi 7-8 mohs’tur. Olumsuz iklim koşullarına karşı savunma sağlayarak uzun süre kullanım imkanı sunar. Esnek bir yapıda olduğu için kırılmalar meydana gelmez. Yağmur ve kar sularını emmez. Bu sayede yüzeyinde sararma ve kararma oluşmaz. Cilasını uzun süre taşır böylelikle renk kalitesini ve parlaklığında kaybolma meydana gelmez.

  Granit mermer, gözenekli ve benekli yapıya sahiptir. Bu yüzden çizilme söz konusu olmaz. Aynı zamanda asit ve bazlar ile tepkimeye girmez. Birçok farklı rengi mevcut olup dilediğiniz modeller de uygulama yaparız.

  Mermer Mezar Yapımı yanı sıra granit mezarlarımızda bulunmaktadır. Sitemizde yer alan modelleri inceledikten sonra beğendiğiniz model hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz…

  Orijinal Granit Mezar

  İlgili sayfada yer alan daha fazla mezar modeli için –>> Orjinal Granit Mezar Modelleri

  Gri Renk Orijinal Granit Mezar

  Yerli Granit Mezar

  İlgili sayfada yer alan daha fazla mezar modeli için –>> Yerli Granit Mezar Modelleri

  Siyah Renk Yerli Granit Mezar

  Granit Mezar Baş Taşı Modeller

  İlgili sayfada yer alan daha fazla mezar modeli için –>> Granit Mezar Baş Taşı Modelleri

  Granit Mezar Baş Taşı Modelleri

  Mezar Taşına Resim ve Yazı Modelleri

  İlgili sayfada yer alan daha fazla mezar modeli için –>> Mezar Taşına Modelleri

  Mezar taşına resim ve yazı modeli

  Sizlerde Lale Mermer Granit, web sitesinde yer alan mezar modellerine bakmadan, bilgi ve fiyat teklifi almadan asla mezar yapımına karar vermeyiniz. Amacımız her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. İnternette yer alan modelleri de yapabileceğimizi dile getirmek isteriz. Sadece bize beğendiğiniz tasarımı göstermeniz yeterlidir. Ankara’nın en iyi mezarcısı biziz…

  Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
  [Total: 1 Average: 5]
  Back To Top